bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Potukao se u sushi restoranu,

Zvijezda Sacramento Kingsa napravila skandal

kao razlog "fighta" navodi se činjenica da je taj muškarac došao do beka Kingsa i unio mu mobitel u lice, snimajući ga s uključenom bljeskalicom.
20.04.2025. u 15:28
text

Samo par dana nakon što su zaključili sezonu, Sacramento Kingsi su se suočili s još jednim problemom. U centru skandala se našao zvijezda franšize DeMar DeRozan.

Kako prenosi TMZ, DeRozan se potukao u sushi restoranu, pri čemu je jednog čovjeka poslao u bolnicu! Kasnije je isplivao i video, a kao razlog "fighta" navodi se činjenica da je taj muškarac došao do beka Kingsa i unio mu mobitel u lice, snimajući ga s uključenom bljeskalicom.

DeRozan je, inače, na početku sezone preselio u redove Kingsa nakon tri godine u Chicagu. Zabilježio je prosjeke od 22,2 poena, 3,9 skokova i 4,4 asistencije. Prije je toga prirodni strijelac igrao je za San Antonio Spurse, a NBA fanatici najviše ga pamte po razdoblju u Toronto Raptorsima.

Dugo je DeRozan nosio franšizu Toronto Raptorsa na leđima. Od kad je izabran kao 9. pick drafta 2009. godine, u društvu Kylea Lowryja vodio je Raptorse do uspjeha, 2018. čak su stigli do prvog mjesta na istoku, no u play-offu su se zapriječili Cleveland Cavaliersi i LeBron James.

Tako su tri godine u nizu Cavsi izbacili Kanađane iz play-offa, odakle dolazi popularni naziv "LeBronto", a nakon što je DeRozan "trejdan" u San Antonio iste sezone, Raptorsi su predvođeni Kawhijem Leonardom stigli do svog jedinog naslova u povijesti.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO