NBA

Detroit postavio najgori niz u povijesti NBA lige

Postavio je time Detroit negativan rekord po broju uzastopnih poraza unutar jedne sezone, a kratki niz od dva poraza zaustavili su Los Angeles Clippersi.
Sport / Košarka | 27. 12. 2023. u 08:37 Bljesak.info

Košarkaši Detroit Pistonsa i dalje ne mogu zaustaviti negativan niz, upisali su 27. poraz u nizu u NBA ligi nakon domaćeg poraza od Brooklyna 112-118.

Oni su na domaćem parketu svladali Charlotte 113-104. Ključna je bila posljednja četvrtina koju su Clippersi dobili 31-24, prenosi Hina.

Hrvatski centar Ivica Zubac bio je vrlo dobar u domaćem sastavu. Odigrao je 31 minutu te je postigao 18 poena uz 14 skokova, četiri asistencije, dvije izgubljene i jednu osvojenu loptu te jednu blokadu. Iz igre je Zubac gađao 7-11 i 4-8 s linije slobodnih bacanja.

Više poena od njega u domaćem su sastavu ubacili James Harden 29 i Paul George 25, s tim da je Harden imao još osam asistencija i šest skokova. Kod Charlotte je najbolji igrač bio Miles Bridges s 21 poenom, pet asistencija i 11 skokova.

Utah je svladao San Antonio u gostima 130-118. Hrvatski igrač Luka Šamanić u pobjedničkoj je momčadi odigrao tek dvije minute te je ostao bez statistike.