Stotka protiv Slobode

Zrinjski protutnjao Mejdanom

Iako je pobjeda Zrinjskog očekivana, poraz neće za igrače Josipa Pandže biti tragičan, jer su vrlo blizu da kao četvrti izbore doigravanje.
Sport / Košarka | 17. 04. 2019. u 21:45 Bljesak.info

Košarkaši Zrinjskog sa 72:101 (19:23, 9:20, 25:24, 19:34) pobijedili su Slobodu u šestom kolu Lige 6 za prvaka BiH igranom u srijedu navečer u dvorani Mejdan u Tuzli.

Nakon prve četvrtine, u kojoj se igralo uglavnom koš za koš, u drugoj su se Mostarci ''odlijepili'' i u 18. minuti imali su velikih 15 koševa prednosti (24:39).

''Plemići'' su i u nastavku susreta nastavili s ubitačnim ritmom te su razbili indisponiranog domaćina, pogotovo u posljednjoj četvrtini.

Iako je pobjeda Zrinjskog očekivana, poraz neće za igrače Josipa Pandže biti tragičan, jer su vrlo blizu da kao četvrti izbore doigravanje.

Zrinjski je u ovoj sezoni pobijedio Slobodu u sva četiri susreta.

Aleksandar Todorović s 24 koševa te Ivan Miličević s 23 predvodili su aktualne prvake do pobjede dok je s 20 koševa kod Slobode najbolji bio Milivoje Božović.

U preostalim susretima Lige 6 za prvaka BiH, Široki je na Pecari s 91:76 pobijedio Vogošću dok je Spars u Mrkonjić Gradu s 90:68 bio bolji od domaće Mladosti.