Brotnjo najbolje

Završena Mini Basket Liga

Na završnom turniru momčad Brotnja je savladala Turbinu 50:16, odnosno OKK Velež u razigravanju 38:22 koji je na kraju završio na drugom mjestu. Svim sudionicima uručene su medalje, te je izabrana najbolja petorka.
Sport / Košarka | 09. 05. 2022. u 15:30 Bljesak.info

Dvorana u Cimu je bila domaćin završnice Mini Basket lige koju je ove sezone igralo osam momčadi. Nakon odigranih osam utakmica kompletirana je tabela, mladi košarkaši Brotnja su osvojili prvo mjesto. Na završnom turniru momčad Brotnja je savladala Turbinu 50:16, odnosno OKK Velež u razigravanju 38:22 koji je na kraju završio na drugom mjestu. Svim sudionicima uručene su medalje, te je izabrana najbolja petorka. Ovim putem su organizatori su čestitali svim momčadima koje su sudjelovale u Mini Basket Ligi uz nadu da će i naredne sezone biti realizirano ovo zanimljivo takmičenje.