Novi poraz

Vrhunska Babina predstava ipak nedovoljna za pobjedu

Vodili su Lakersi 49-61 na poluvremenu, ali onda je Bogdanović odigrao čudesnu četvrtinu u kojoj je ubacio 25 poena i tako vratio Pistonse u život.
Sport / Košarka | 12. 12. 2022. u 09:57 Bljesak.info

Veliku večer imao je Bojan Bogdanović, ali ni to nije bilo dovoljno da njegovi Detroit Pistonsi pred svojom publikom u Little Caesars Areni sruše Los Angeles Lakerse (117-124), pišu Sportske novosti.

U noći s nedjelje na ponedjeljak hrvatski je košarkaš odigrao svoju utakmicu sezone upisavši 38 poena, četiri skoka i dvije asistencije za nešto manje od 35 minuta provedenih na parketu, a posebno će se pamtiti njegov učinak u trećoj četvrtini.

''Borili smo se cijelu noć, ali mislim da smo imali previše pogrešaka u prvom poluvremenu. Sigurno smo im dali 10 laganih polaganja i zakucavanja, a takve stvari razbijaju vašu obranu'', rekao je Babo nakon utakmice.

Kod gostujućeg sastava najraspoloženiji bili su LeBron James s 35 poena, pet skokova i pet asistencija te Anthony Davis koji je upisao poen manje uz 15 skokova i sedam asistencija.

Detroitu je ovo bio treći poraz zaredom, dok su Lakersi jedan takav niz upravo prekinuli.