Brooklyn

Teletović se vratio nakon tri mjeseca

Sport / Košarka | 23. 04. 2015. u 09:44 R.I,.

Košarkaš Brooklyn Netsa Mirza Teletović vratio se na parket nakon tri mjeseca pauze.

Bosanskohercegovački reprezentativac je u porazu Netsa od Atlanta Hawksa 96:91 u doigravanju NBA lige odigrao nešto manje od četiri minute te ima učinak od dva defanzivna skoka.

Teletović nije igrao od 22. siječnja kada mu je dijagnosticirana plućna embolija.

Netsi su, inače, zabilježili drugi poraz od Hawksa u prvom krugu doigravanja, a treća utakmica igra se 25. travnja kada je domaćin Brooklyn.

U pobjedničkoj ekipi najefikasniji su bili Paul Millsap s 19 i Kyle Korver sa 17 poena, dok je Al Horford postigao 14 poena uz 13 skokova. Netse su predvodili Jarrett Jack s 23, Brook Lopez sa 20 i Joe Johnson sa 19 poena.

Bojan Bogdanović ostvario je skroman učinak u drugom porazu Brooklyn Netsa kod Atlanta Hawksa u prvom krugu doigravanja Istočne konferencije NBA lige. Hawksi su slavili 96:91, a hrvatski reprezentativac postigao je samo osam koševa.

Bogdanović je bio u početnoj petorci te je proveo na parketu malo manje od 34 minute. Za to vrijeme gađao je tricu 2-6, a ukupni šut bio mu je 3-9.