NBA

Teletović jako dobar u porazu Bucksa

Sport / Košarka | 17. 11. 2016. u 07:42 S.K.

Mirza Teletović upisao je dobru partiju u porazu Milwaukee Bucksa od Atlante Hawks rezultatom 100:107.

Kapetan bh. reprezentacije je za 25 minuta postigao 14 poena uz četiri skoka. Najbolji u redovima Bucksa bili su Giannis Antetokounmpo sa double-double učinkom od 26 poena i 15 skokova te Jabari Parker sa 22 poena.

Hawkse su do devete pobjede u 11 utakmica predvodili Paul Millsap sa 21 i Mike Muscala sa 16 poena.

Denver Nuggetsi su pobijedili Phoenix Sunse sa 120:104 i došli do tek četvrte pobjede u sezoni.

Jusuf Nurkić na parketu je proveo 15 minuta, a upisao je četiri asistencije i šest skokova dok se nije upisao u strijelce.

Wilson Chandler sa 28 poena i 11 skokova te Kenneth Faried sa 20 poena i 15 skokova predvodili su ekipu Denvera, dok su najefikasniji kod Sunsa bili
Brandon Knight sa 32 i Devin Booker sa 24 poena.