Pecara

Široki u derbiju poražen od Sparsa

Sarajevska momčad je od početka susreta vodila te nametnula ritam te domaći nisu uspjeli stići zaostatak osim u posljednjoj četvrtini kada su izjednačili na 55:55, no više nisu mogli te su Sparsi upisali pobjedu.
Sport / Košarka | 09. 03. 2019. u 20:27 Bljesak.info

Košarkaški Širokog poraženi su 66:75 od Sparsa u susretu 20. kola Košarkaškog prvenstva BiH igranom u subotu navečer u dvorani Pecara.

Jure Zubac, Filip Kraljević i Mateo Drežnjak postigli su po 12 koševa za domaće dok je goste s 14 koševa predvodio Almir Hasandić.

Prije početka utakmice održana je minuta šutnje za preminulog vratara NK Široki Brijeg Krešimira Bandića