Uništavanje

Široki pregazio Zrinjski s 57 koševa razlike

Sport / Košarka | 25. 03. 2023. u 17:44 M.V. | Bljesak.info

U domaćem košarkaškom prvenstvu ispast će samo jedna momčad i bit će to HKK Zrinjski. Mostarci su u ovoj sezoni dobili samo jednu utakmicu i to još u prošloj godini, a zbog teške situacije osula im se ionako slabašna momčad.

U 19. kolu Zrinjski je bio domaćin prvoplasiranom Širokom i nije imao nikakve šanse. HKK Široki je razbio domaćina s čak 57 koševa razlike (103:46) pa sad ima savršenih 19-0.

U hercegovačkom derbiju nije bilo nikakve neizvjenosti, a momčad Ivana Velića dopustila je svom domaćinu samo pet poena u drugoj i osam u trećoj četvrtini.

Svih 10 igrača gostiju upisalo se u strijelce. Emmanuel Little imao je 20 poena, a Dominik Vujanović 15. Kod Zrinjskog samo sedam igrača ima minutažu, a Orhan Špago jedini je bio dvoznamenkast (18 poena).