Čapljinska pedagoška mjera

Repeša udario mladog Estonca zbog loše reakcije

Kamere su zabilježile kako je Repeša počupao i udario 20-godišnjeg Estonca tijekom treće četvrtine, neposredno nakon što je Trst tricom poveo s četiri koša prednosti, jer mladić nije reagirao.
Sport / Košarka | 29. 12. 2020. u 10:12 Bljesak.info

Jasmin Repeša, nekadašnji hrvatski izbornik koji danas vodi talijanski Pesaro, izgubio je u nedjelju načas živce i iskalio se na svom mladom i darovitom igraču Henriju Drellu.

Kamere su zabilježile kako je Repeša počupao i udario 20-godišnjeg Estonca tijekom treće četvrtine, neposredno nakon što je Trst tricom poveo s četiri koša prednosti, jer mladić nije reagirao, piše Vecernji.hr.

Drell je sveukupno u igri proveo gotovo devet minuta, pritom zabilježio samo jedan skok, a njegovi su suigrači uspjeli do kraja utakmice nadoknaditi zaostatak i pobijediti rezultatom 84:74.

Podsjetimo, Repeša je Pesaro preuzeo u lipnju, a u ovome trenutku drži osmu poziciju uz šest pobjeda i pet poraza.