Prva gostujuća pobjeda

Mostarke deklasirale bivše prvakinje u gostima

Košarkašice ŽKK Zrinjski 2010 došle su do prve gostujuće pobjede u sezoni i to u Banja Luci.
Sport / Košarka | 02. 12. 2023. u 16:46 M.V. | Bljesak.info

Mostarke su ostvarile prvu pobjedu u gostima ove sezone pobijedivši Mladi Krajišnik u Banja Luci s visokih 88:57. Protiv bivših prvakinja države košarkašice ŽKK Zrinjski 2010 dale su gas u drugoj četvrtini, a u drugom poluvremenu posve su razbile domaće.

Mladi Krajišnik je u tom razdoblju postigao samo 20 poena, a Mostarke su gradile vodstvo sve do najviših plus 31 (88:57).

Katja Bakalar (27 poena, 9 skokova) i Katarina Mihalj (24 koša, 10 skokova) predvodile su gošće, Leonarda Bošnjak dodala je 14 poena i 10 skokova, Sara Herceg 12, a Ana Leko 10 koševa.

Najbolja u redovima domaćih bila je Jovana Lukić s 18 poena.

ŽKK Zrinjski 2010 nakon sedam odigranih utakmica ima tri pobjede i četiri poraza.