11. po redu

Crnogorcima turnir Marijofil Džidić

HKK Zrinjski osvojio je treće mjesto porazivši ekipu Čapljine 83:72.
Sport / Košarka | 21. 09. 2019. u 22:46 Bljesak.info

Crnogorska Sutjeska osvojila je turnir Marijofil Džidić koji se igrao u Mostaru.

Tim iz Nikšića je u finalnom meču svladao Rogašku rezultatom 88:81 u jednoj zaista dobroj utakmici.

Sutjeska je imala bolje otvaranje meča. Imali su prednost od samog početka, a nakon deset minuta igre vodili su s osam razlike, 15:23.

Bolja igra crnogorskog tima viđena je i u drugoj dionici, tako da je prednost do poluvremena narasla na plus 13, 34:47.

Nije tim iz Slovenije mogao previše ni u nastavku. Sutjeska je bez većih problema održala prednost i na kraju je došla do pobjede na turniru.

Sutjesku je do trijumfa vodio Nikola Pavličević s 26 poena, dok je kod Rogaške duo Vujasinović-Fon ubacio po 18 poena.

HKK Zrinjski osvojio je treće mjesto porazivši ekipu Čapljine 83:72. Obje ekipe su imala periode igre u kojima su dominirali, ali na kraju je Zrinjski ipak stigao do pobjede.

Do nje ih je vodio duo Bjelica-Danilović s po 19 poena, dok je Glogovac dodao 17. S druge strane kod Čapljine je Milin ubacio 17 poena.