ekipa iz druge dimenzije

Golden State izjednačio rekord Chicago Bullsa

Sport / Košarka | 11. 04. 2016. u 08:46 I. M.

Košarkaši Golden Statea slavili su s 92:86 na gostovanju u San Antoniju i izjednačili rekord Chicaga od 72 pobjede u regularnoj sezoni.

U noći sa srijede na četvrtak imat će ga priliku i srušiti kad će u svojoj Oracle Areni ugostiti Memphis u posljednjoj utakmici prije početka doigravanja.

Golden State je ujedno onemogućio San Antonio da postane prva momčad koja je sezonu završila bez domaćeg poraza. Spriječio ih je u tome fantastični Steph Curry koji je ubacio 37 koševa, uključujući i ovaj koji se nije računao.

Who cares if it didn't count? This is ridiculous, man.

Posted by Bleacher Report on Sunday, 10 April 2016

Brooklyn Bojana Bogdanovića je poražen sa 129:105 na gostovanju u Indianapolisu, a hrvatski reprezentativac je postigao 10 koševa uz loš šut iz igre (2-15) za gotovo 29 minuta na parketu.

Denver je izgubio od Utaha (84:100), a Jusuf Nurkić je počeo u petorci i za 22 minute skupio šest poena i četiri skoka.

Indiana - Brooklyn 129-105
Miami - Orlando 118-96
New York - Toronto 89-93
San Antonio - Golden State 86-92
Philadelphia - Milwaukee 108-109 (produžetak)
Denver - Utah 84-100
Houston - LA Lakers 130-110
Washington - Charlotte 113-98