Bullsi kao nekada

Chicago slavio nakon -19

Na gostovanju kod Bostona, Bullsi su se vratili iz velikog zaostatka, od 19 poena, jer su Celticsi imali vodstvo 94:75 tri minute prije kraja treće četvrtine. međutim, kada imate raspoloženog DeMara DeRozana, onda se bilo koji zaostatak može stići.
Sport / Košarka | 02. 11. 2021. u 12:19 Bljesak.info

Navijači Chicago Bullsa definitivno imaju razloga za zadovoljstvo. Početak sezone je za sada vrlo dobar, najbolja su momčad Istoka s omjerom šest pobjeda i jedan poraz.

Na gostovanju kod Bostona, Bullsi su se vratili iz velikog zaostatka,

DeRozan je utakmicu završio s 37 poena, Zach LaVine je dodao je 26 poena, a Nikola Vučević 11 poena, 10 skokova i devet asistencija. Bostonu nije pomogla ni činjenica da su imali trojicu vrlo raspoloženih Jaylena Browna s 28 poena, te dvojicu s po 20, Ala Horforda i Jaysona Tatuma, s tim da je Horford sakupio 10 skokova.

Preokret, ali nešto manji napravili su LA Clippersi protiv Oklahoma Cityja. Ovdje su gosti vodili dvije minute i 44 sekunde prije kraja 82:91, ali je onda stigla serija Clippersa 10:0 i na kraju pobjeda 99:94. Paul George je utakmicu zaključio s 32 poena, Reggie Jackson ga je pratio s 15. Ivica Zubac je za 13 minuta igre upisao tri poena i pet skokova.Shai Gilgeous-Alexander se trudio, uspio je ubaciti 28 poena, ali to nije bilo dovoljno njegovoj momčadi.

Iako su igrali bez Joela Embiida i Tobiasa Harrisa, Philadelphia 76ersi su uspjeli pobijediti Portland 113:103. Zato što su imali Setha Curryja i Georgesa Nianga. Prvi se zaustavio na 23 poena, drugi na 21. Uz pomenuti dvojac dobar posao je odradio i Andre Drummond s 14 poena, 15 skokova i sedam asistencija.

Norman Powell je kod Portlanda uopće nije bio loš s 22 poena,
baš kao ni glavne face CJ McCollum i Damian Lillard (20 poena obojica). Jusuf Nurkić je imao nešto skromniji učinak sa 7 poena i 9 skokova za 29 minuta.

Na 75. obljetnicu prve NBA utakmice, koji su odigrali New York Knicksi i tadašnji Toronto Huskiesi, u Madison Square Gardenu su današnji Raptorsi nadigrali Knickse sa 113:104. Domaći Knicksi nisu mogli zaustaviti OG Anunobyja koji je dvoboj zaključio rekordom karijere, 36 poena.

Malo iznenađenje je napravio Memphis protiv Denvera. Na 4-3 omjer pali su Nuggetsi nakon poraza 106:97. Jokić je završio dvoboj s 23 poena te po sedam skokova i asistencija, dok je kod Grizzliesa Ja Morant ubacio 26 uz sedam skokova i osam dodavanja