nba

Bogdanović pogodio za produžetak, Nurkić "zamrznut" na klupi

Sport / Košarka | 05. 03. 2016. u 09:07 S. M.

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je 17 koševa za 33 minute u igri.

Njegova dva pogođena slobodna bacanja donijela su Netsima produžetak u kojem je Brooklyn sa 121:120 nadigrao domaći Denver.

Koš za pobjedu u produžetku postigao je Brook Lopez. Kod poražene momčadi opet nije igrao Jusuf Nurkić, kojemu je Nikola Jokić preuzeo mjesto u momčadi Denvera.

Drugu utakmicu zaredom u početnoj petorci Orlanda našao se Mario Hezonja koji je, u porazu svoje momčadi od Phoenixa 84:102, za 33 i pol minute u igri postigao 12 koševa uz četiri skoka i dvije asistencije.

Sunsi su tom pobjedom prekinuli niz od 17 poraza na gostovanjima, a Mirza Teletović je imao osam koševa (2-7 trice) uz pet skokova.