bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Optimizam

HKK Zrinjski: Hrabro pokušati nadigrati favorita

U ovoj utakmici stručni stožer ima na raspolaganju sve igrače, a utakmica će se igrati u srijedu s početkom u 18 sati u dvorani na Bijelom Brijegu.
06.11.2018. u 13:37
text

Povodom predstojeće utakmice ABA lige 2 u kojoj se sastaju ekipe HKK Zrinjski i KK Primorska održana je konferencija za medije na kojoj su govorili trener domaće ekipe Hrvoje Vlašić i igrač Luka Pandurić.

"Primorska je neporažena momčad koja igra dobro cijelo vrijeme i kojoj je cilj ulazak u ABA Ligu 1. Imali su nekih situacija u kojima su se izvukli, i to isto govori o kvaliteti te ekipe", kazao je Vlašić.

Foto: Bljesak.info / Detalj s konferencije za medije

"Primorska je dobra momčad koja ima omjer 6:0, a mi smo imali nekoliko utakmica koje smo nesretno izgubili. Sutra igramo kući i moramo od početka nametnuti svoj ritam. Nemamo se čega bojati i samo moramo ispoštovati ono što se dogovorimo u svlačionici", istaknuo je Pandurić.

"I prošle godine je Primorska igrala dobro i bila glavni favorit u ABA Ligi 2, a mi smo s njima dvije utakmice odigrali praktički gdje je jedna lopta presudila. Mi ćemo dati sve od sebe i ući ćemo muški i hrabro u utakmicu i pokušat ćemo iznenaditi renomiranog gosta", rekao je Vlašić, te je pozvao publiku da ih dođe bodriti kako bi ostvarili dobar rezultat.

Foto: Bljesak.info / Detalj s konferencije za medije

U ovoj utakmici stručni stožer ima na raspolaganju sve igrače, a utakmica će se igrati u srijedu s početkom u 18 sati u dvorani na Bijelom Brijegu.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO