Prijateljski meč

Ženska U19 nogometna reprezentacija BiH izgubila od Turske

Sport / Flash | 19. 03. 2015. u 14:27 M.A.

Ženske U19 nogometne reprezentacije Turske i Bosne i Hercegovine odigrale su danas prijateljski meč u Istanbulu, a mlade Turkinje su slavile pobjedu rezultatom 3:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Prijateljski susret dvije reprezentacije odigran je danas na terenu trening kampa turskih nacionalnih timova u istanbulskoj Rivi.

Mlade Turkinje su već u prvom poluvremenu stekle visoku prednost od 3:0, a mrežu bh. tima u 13. minuti prva je zatesla Busra Demirors, a Azize Erdogan je postigla naredna dva gola u 34., odnosno 40. minuti utakmice.

Reprezentativke BiH su u drugom poluvremenu zaigrale mnogo bolje, što je i rezultatski konkretizirano golom Marije Aleksić u 63. minuti utakmice.

Ženske reprezentacije Turske i BiH u kategoriji U17 su također u utorak odigrale prijateljski meč u kojem su Turkinje slavile pobjedu rezultatom 1:0.