bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Tuzla

VIDEO | Pogledajte kako mladi nogometaš Slobode zabija dva puta koš s centra

04.05.2017. u 15:40
text

Nogometaš koji zabija pogodak s centra. Rijedak i zato uvijek impresivan sportski podvig kojem se publika divi. Ali kada još tome dodamo činjenicu da to radi, ne sa travnjaka nogometnog terena, već s centra košarkaške dvorane, publika ostaje definitivno očarana.

Ovo iznanađenje, i to dva puta zaredom, publici u sportskoj dvorani Mejdan u Tuzli priredio je mladi vraar FK Slobode, Azir Muminović, tijekom odigravanja susreta OKK Sloboda i KK Igokea.

Naime, za vrijeme pauze održavanja druge polufinalne utakmice Košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine, Azir je odgovorio izazovu Pan Game Daya i okušao se u nagradnoj igri ''Zabij s centra i osvoji Pan piva koliko si težak''.

Prvi šut s centra išao je glatko, a drugi, ponovljen više iz zabave i što boljeg fotoshootinga, ponovno je zatresao mrežu i izazvao nevjerovatne ovacije u dvorani.

Sjajno zabijanje sa sredine terena donijelo je Aziru piva koliko je težak, odnosno zasluženih 180 limenki Pan piva od 0,5 litara.

Kako je izgledalo službeno bacanje Muminovića, te ponovljeni šut u koš s centra, pogledajte u slijedećem video prilogu.

comment icon
svi komentari (0)