Božićni turnir 2014.

U četvrtak ističe rok za prijave za 20. izdanje Hvidrinog turnira

Sport / Flash | 11. 11. 2014. u 12:20 S. M.

U četvrtak 13. studenog ističe rok za veliki Božićni turnir u Malom nogometu kojeg organizira mostarska HVIDR-a.

Prijave ekipa uz uplatu od 200 KM primat će se još do četvrtka, a svi koji žele nastupiti mogu se prijaviti u prostorijama HVIDR-e Mostara u vremenu od 8 do 13 sati.

Jubilarno 20. izdanje međunarodnog turnira bit će najizdašnije dosad kada je nagradni fond u pitanju.

Pobjedniku će pripasti čak 6000 eura, a finalisti će osvojiti dvostruko manji iznos. Momčad koja osvoji treće mjesto otići će s 1500 eura, a četvroplasirani s 500. Momčadi koje se plasiraju od 5. do 8. mjesta osvojit će po 250 eura.

Izvlačenje parova održat će se dan kasnije, a turnir će se igrati u dvorani na Bijelome brijegu.

Osim u kvalitetnom nogometu gledatelji će moći sudjelovati i u brojnim nagradnim igrama koje je organizator pripremio za jubilarno izdanje.