PSG uzeo 'set' Caenu

Sport / Flash | 17. 09. 2016. u 06:07 Z.S.

Caen i PSG otvorili su peto kolo francuskog prvenstva, a na stadionu Michel d'Ornano uvjerljivi su bili gosti rezultatom 6:0.

Briljirao je Edinson Cavani koji je, nakon što se ispromašivao protiv Arsenala u Ligi prvaka, sinoć zabio četiri gola! PSG je tako prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede, a zanimljivo je kako je to francuskom prvaku zadnji put uspjelo 2014. godine također na gostovanju kod Caena.

Dominirali su gosti od početka, iako je Unai Emery odmarao veći broj udarnih igrača. Cavani je u svoj pohod krenuo već u 12. minuti, nastavio ga u 23., a u 38. već ja zabio hat-trick. U zadnjim trenucima prvog poluvremena Cavani je zabio i četvrti gol, prenosi Goal.com.

U nastavku je Lucas zabio za 'petardu' u 67. minuti utakmice, a bilo je zanimljivo vidjeti Emeryja koji je i kod tog rezultata stalno tražio od svojih igrača da daju još više. Poslušao ga je Augustin koji je u 78. minuti postavio teniski rezultat od 6:0 za PSG.