Međugorje

Osijek dva puta u dva dana bolji od jesenskog prvaka BiH

Sport / Flash | 30. 01. 2012. u 21:50 M.U.

Željezničar je danas u Međugorju odigrao i treću utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone. Bolji od momčadi Amara Osima bio je, kao i jučer, član Prve hrvatske nogometne lige Osijek.

Osijek je poveo preko Vrgoča u 14. minuti.

Željezničar: Gušo (od 46. Karić), Nyema, Vasilić, Bogičević, Kvesić, Čolić (od 10. Bešlija), Jamak, Zeba, Smajić, Svraka (od 76. Ramić), Adilović.

Osijek: Kardum, Ibriks, Gavrić, Vrgoč, Lukačević, Šorša, Kurtović, Babić, Kvržić, Jugović, Ljubojević.

Nakon inicijative Željezničara, poravnanje stiže u 55. minuti. Strijelac je bio agilni Muamer Svraka. Potom je Željo ponovo propustio nekoliko poluprilika za postizanje gola, što su Osiječani znali kazniti, Kvržić u 70. i Ljubojević u 80. minuti odveli su Slavonce do 3:1 pobjede.

U jučerašnjem duelu istih protivnika, s istina drukčijim postavama, Osijek je također bio bolji s identičnih 3:1.