Bihać 2014.

Neretvi 10 medalja, Ante Galić uzeo zlato i srebro

Sport / Flash | 20. 10. 2014. u 08:37 S. M.

U subotu su članovi judo kluba “Neretva” iz Mostara su nastupili na trećem po redu Međunarodnom Judo Kup Una , Bihać 2014. Turnir se održao u sportskoj dvorani “Luke” pod pokroviteljstvom JK Una i grada Bihaća.

Na turniru je nastupilo oko 310 natjecatelja iz 32 kluba i 3 zemlje, Hrvatske, Slovenije i BiH.

Džudaši “Neretve” su i ovaj put bili sjajni, postigli su odličan uspjeh osvojivši 10 sjajnih odličja.

'Ante Galić bio bez premca u svom uzrastu (do 16 godina), al je pokazao kako i u starijem uzrastu (do 18 godina) može biti velika konkurencija svim natjecateljima te dobi. To je i dokazao osvojivši srebrnu medalju u tome uzrastu izgubivši u finalu na samo jedan bod od predstavnika Slovenije', istaknuo je trener Majo Ćeško.