1:2

Modrić skrivio gol, pa zabio golčinu za pobjedu Reala!

Sport / Flash | 07. 02. 2016. u 21:42 Z.S

Nogometaši Reala pobijedili su u 23. kolu Primere u gostima pretposljednju Granadu s 2:1, a pobjednički zgoditak zabio je Luka Modrić u 85. minuti.

Luka Modrić najprije je oduzeo koji dan života Zinedineu Zidaneu, a potom ga golčinom za pobjedu natjerao na najemotivnije slavlje otkako je na Realovoj klupi!

Modrić je sudjelovao i u izjednačujućem pogotku domaćina u 60. minuti, kada se sudario sa sucem i izgubio loptu, a u kontri je Youssef El Arabipostigao gol. Prije toga je Real vodio od 30. minute i gola Karima Benzeme, a Granada je po pokazanoj igri zaslužila barem bod protiv Kraljevskog kluba.

Zanimljivo, istoj toj Granadi Luka je zabio golčinu i u travnju prošle godine! Ne zabija često, ali kad zabije, to je krasno i uglavnom - Granadi...

Na ljestvici vodi Barcelona s 54 boda, Atletico ima 51, a Real 50 bodova.