Europska liga

Midtjylland iznenadio ManU

Sport / Flash | 18. 02. 2016. u 20:49 Z.S.

U derbiju večeri prvog susreta šesnaestine finala Europske lige Borussija Dortmund je pobijedila Porto 2:0. Domaćin je poveo već u šestoj minuti golom Lukasza Piszczeka, a na 2:0 je povisio Marco Reus u 71. minuti.

Za iznenađenje večeri pobrinuo se danski Midtjylland pobijedivši Manchester United 2:1. United je poveo u 37. minuti pogotkom Memphisa Depaya, no u posljednjim trenucima prvog dijela danski sastav je izjednačio golom Sistoa. Pobjedu Midtjyllandu donio je Onuachu u 77. minuti.

FT: FC Midtjylland 2 United 1. The Danish champions take a slender lead into next week's second leg at Old Trafford.

Posted by Manchester United on Thursday, 18 February 2016

Branitelj naslova Sevilla je rutinski odradio posao protiv Moldea pobijedivši 3:0 golovima Fernanda Llorentea (35, 49) i Kevina Gameira (72).