grawe-Energija kup

Karataši Neretve uzeli četiri zlata u Banja Luci

Sport / Flash | 08. 11. 2015. u 14:02 S. M.

U Banja Luci održan je treći Grawe-Energija karate kup 2015 na kojem je sudjelovalo 750 natjecatelja iz šest zemalja.

Karatisti SKK Neretve su nastupili sa osam natjecatelja, koji su postigli izvrsne rezultate - četiri zlatne medalje, srebrna i tri brončane medalje, te su s ovim rezultatima zauzeli visoko treće mjesto u ukupnom poretku.

Zlatnim medaljama okitili su se Nikolina Dujmović, Ivona Ćorić , Rebecca Primorac i ženska kadetska ekipa u sastavu Stela Brkić, Tea Rozić i Nikolina Dujmović, srebrenu medalju osvojio je Marko Lasić, a brončane medalje osvojili su Mateo Pandža, Stela Brkić i Luka Bonča.

Sudeći prema broju natjecatelja, ovaj turnir ubraja se među najbolje turnire u BiH i samim tim je pokazatelj da SKK Neretva ima najbolju mladu ekipu u Bosni i Hercegovini.

Stariji natjecatelji ovog kluba idući tjedan nastupaju na Svjetskom prvenstvu u Indoneziji.