banja luka open

JK Neretva: 20 medalja i tri pehara iz Banja Luke

Sport / Flash | 03. 07. 2016. u 15:17 S. M.

JK “Neretva” je u subotu nastupio na humanitarnom judo turniru pod nazivom “Banja Luka Open”.

Turnir je održan u sklopu 5. međunarodnog judo kampa “Dani judo sporta u Banja Luci 2016” u organizaciji JK “Zvijezda-Nova Banka” u sportskoj dvorani Borik.

Na natjecanju se okupilo preko 200 natjecatelja iz 20-tak klubova iz BiH i Hrvatske. Neretva je imala 16 natjecatelja, a ukupno je osvojeno 20 medalja i tri pehara. Klub je imao 17 finalista te jedno klupsko finale. Osvojeno je ukupno 11 zlatnih, šest srebrenih i tri brončane medalje.

Za najboljeg natjecatelja turnira proglašen je član JK Neretve, Hrvoje Knezović te tako zasluženo osvojio pehar, a pored zlata u svome uzrastu, Hrvoje se okušao i u starijem uzrastu te i tu osvojio zlatnu medalju.

S ovim posljednjim rezultatom za ovu polusezonu Hrvoje Knezović samo potvrđuje svoj kvalitetu i talent jer je konstantno u samom vrhu u posljednje dvije godine na raznim natjecanjima.

Pored ovog pojedinačnog pehara, judaši Neretve su osvojili još dva pehara. Pehar za drugo ekipno mjesto za najbolje poletarce, te pehar za ekipno treće mjesto za najbolje pionire. Zbrajani su bodovi i djevojčica i dječaka.

Na ovaj turnir ekipu Neretve su vodili treneri Ante Galić te Majo Ćeško koji je ujedno bio i jedan od sudaca na turniru.