karate

Ivan Kvesić potvrdio dominaciju u Hrvatskoj

Sport / Flash | 08. 12. 2015. u 08:25 S. M.

Član Karate kluba Široki Brijeg Ivan Kvesić ovog vikenda još jednom potvrdio da je apsolutni vladar u poluteškoj kategoriji. Kvesić je na prvenstvu Hrvatske u karateu Primorskom Docu kod Splita osvojio zlato.

Ivan Kvesić je u finalu pobijedio kolegu iz reprezentacije Garibovića rezultatom 3:1 te je još jednom potvrdio ima apsolutnu dominaciju u poluteškoj kategoriji do 84 kg, budući da od ovog vikenda ima dvostruku krunu u ovoj godini, u konkurenciji seniora i mladih seniora.

Od ostalih članova kluba Marin Slišković bio je treći u istoj kategoriji, dok je Anđelo Kvesić bio treći u teškoj kategoriji iznad 84 kg.

Pera Zeljko izgubila je za broncu, dok su Iva Matijević i Marija Kordušić zapele u četvrtfinalu.

Klub će 20. prosinca u Slavonskom Brodu pokušati obraniti titulu ekipnog prvaka države .