Skijanje

Hirscheru mali globus u slalomu

Sport / Flash | 16. 03. 2014. u 12:42 S. M.

Austrijanac Marcel Hirscher pobjednik je posljednjeg slaloma sezone u okviru Svjetskog kupa alpskih skijaša, koji je održan danas u Lenzerheideu.

Hirscher, koji je u subotu osigurao naslov pobjednika Svjetskog kupa, današnjim trijumfom osvojio je i mali kristalni globus u slalomu.

Drugo mjesto osvojio je Nijemac Felix Neureuther, a treće olimpijski prvak Austrijanac Mario Matt.

Današnjim slalomom okončana je sezona kada su u pitanju nastupi alpskih skijaša.

Ivica Kostelić je zadnji slalom sezone završio na desetom mjestu.Današnji rezultat Kosteliću je donio 26 bodova i on se na kraju sezone nalazi na 16. mjestu u poretku slalomaša s ukupno 128 bodova. Zahvaljujući tome, osigurao je da iduće sezone bude među prvih 15 skijaša.