Poraz Plemića

Džakmić pogodio za pobjedu Sarajeva nad Zrinjskim; Širokom samo bod kod Mladosti

Sport / Flash | 28. 07. 2013. u 20:57 Z.S.

Sarajevo je večeras na Koševu upisalo prva tri boda na početku nogometnog prvenstva.

Igrala se 57. minuta kada je Muhamed Džakmić pogodio za vodstvo od 1:0, a na kraju se to ispostavio kao konačan rezultat susreta. Napomenimo i da je pred sam kraj susreta isključeni trener Sarajeva Husref Musemić i zamjena Zrinjskog Srđan Savić

Unatoč policijskim kontrolama i zadržavanju, navijači Zrinjskog su uspjeli ući na Koševo i pogledati 55 minuta utakmice.

Susret prvog kola Premier lige Bosne i Hercegovine odigrali su danas u Bijeljini novi premijerligaš Mladost iz Velike Obarske i Široki Brijeg, a na kraju pobjednika i golova nije bilo.