Premiership

Chelseaju samo bod s gostovanja kod WBA

Sport / Flash | 11. 02. 2014. u 22:04 Z.S.

Chelsea je propustio priliku učvrstiti se na vrhu ljestvice engleskog nogometnog prvenstva odigravši večeras u susretu 26. kola Premiershipa samo 1:1 na gostovanju kod West Bromwicha.

Momčad Josea Mourinha povela je preko Ivanovića, koji je zatresao mrežu West Bromwicha u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, i to vodstvo držala sve do 87. minute kada je izjednačio Anichebe.

Chelsea sada ima 57 bodova i utakmicu više u odnosu na najbliže pratitelje Arsenal (55), Manchester City (54) i Liverpool (50).

Večeras su igrana još tri susreta. Cardiff City i Aston Villa odigrali su bez pogodaka 0:0, Southampton je na gostovanju kod Hulla došao do pobjede 1:0, dok je West Ham na svom terenu bio bolji od Norwicha 2:0.

Ostali susreti 26. kola na programu su u srijedu, a derbi se igra u Manchesteru, gdje se sastaju aktualni prvak Manchester United i Arsenal.