Old Firm

Celtic 'razbio' Rangerse i pokazao tko je gazda Old Firma

Sport / Flash | 10. 09. 2016. u 15:58 Z.S.

Iz jednog od najvećih derbija na svijetu, Old Firma u Glasgowu, kao pobjednik je izašao Celtic koji je na svom Celtic Parku 'razbio' Rangerse 5:1 i tako se odvojio na vrhu poretka.

Briljiriao je Moussa Dembélé koji je zabio hat-trick i upisao jednu asistenciju.

Francuz je zabio u 32. i u 41. za 2:0, a u 43. smanjio je Garner. Imali su dakle gosti još poprilično dobar rezultat na poluvremenu, no u drugom dijelu su se stvari okrenule protiv njih, prenosi Goal.com.

Prvo je Sinclair na dodavanje Dembelea pogodio u 60. minuti, a nakon što je Sedneros u 74. minuti dobio crveni karton, Dembele je u 82. povisio na 4:1 da bi u 91. Armstrong potvrdio pobjedu od konačnih 5:1 za Celtic.

Niko Kranjčar igrao je prvo poluvrijeme, a dobio je i žuti kraton u 28. minuti utakmice.