Opća tučnjava

Boysi uletjeli u teren na derbiju Futsal Dinama i Nacionala

Sport / Flash | 30. 03. 2016. u 21:11 Z.S.

Derbi susret 17. kola malonogometnog prvenstva Hrvatske između Futsal Dinama i Nacionala u dvorani II Doma sportova prekinut je zbog nereda na tribinama i ulaska Bad Blue Boysa na teren.

Atmosfera u 'dvojci' je od samog početka bila naelektrizirana, a BBB su veći dio susreta vrijeđali igrače Nacionala.

Do nereda je došlo u samoj završni prvog poluvremena pri vodstvu Nacionala 2-0 kada je nekoliko navijača Dinama utrčalo na teren i napalo golmana Nacionala Ivana Pavlića i predsjednika kluba Ivicu Đolu.

Video napada

Posted by Nacional Zagreb FC on Wednesday, 30 March 2016

U službenom zapisniku utakmice se navodi kako je susret prekinut u 19.02 minuti zbog ulaska navijača u teren i udaranja gostujućeg igrača s brojem 12. Prekidu je prethodio i sukob navijača na tribini iza gostujućeg vratara.

Do prekida je Nacional vodio 2-0 golovima Novaka (10) i Čujeca (19).

Futsal Dinamo je na kraju je izrazio žaljenje zbog incidenta i prekida utakmice.

"Ograđujemo se od bilo kakvog oblika nasilja. Žalimo zbog nemilih scena te napada na naše prijatelje iz Nacionala," poručili su iz kluba.