Koševo

Sudac Valjić nije želio nastaviti susret dok se ne ukloni transparent 'Armija R.BiH'

Sport / Flash | 14. 04. 2013. u 20:38 Z.S.

Posljednji susret 22. kola nogometne BH Telecom Premier lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Leotara završen je rezultatom 0:0.

Sarajevo je tako propustilo priliku da se pobjedom vrati na četiri boda zaostatka za vodećim Željezničarom, te nakon ovog susreta razlika između dvije prvoplasirane ekipe na ljestvici iznosi šest bodova.

Susret je protekao u terenskoj inicijativi domaćih nogometaša, koji su imali nekoliko povoljnih prilika preko Haurdića, Džakmića i Hadžića.

Gosti iz Trebinja također su mogli do gola u finišu susreta, ali je Filipović iz slobodnog udarca pogodio gredu.

Sudac Ognjen Valjić iz Banje Luke u prvom poluvremenu odlučio je nakratko prekinuti susret zbog transparenta navijača Sarajeva s natpisom "Armija RBiH", a drugo poluvrijeme iz istog razloga kasnilo je skoro 30 minuta, dok transparent nije uklonjen.