Slavna tenisačica Serena Williams (35) rodila je djevojčicu koju je dobila sa svojim godinu dana mlađim zaručnikom Alexisom Chanianom.
Sretnu vijest objavio je producent Chris Shepperd. – Mama i beba su dobro. Djevojčica je teška 3100 grama – napisao je on na Twitteru.
Serena je trudnoću dobro podnijela, a dva puta se skinula za naslovnice časopisa. Veliku pažnju privukla je kada se prije dva mjeseca skinula gola za naslovnicu Vanity Faira.
- Ona je odlična u jako puno stvari, a uskoro će biti odlična i kao majka - rekao je njezin zaručnik.
Alexisa je upoznala u jednom restoranu u Rimu. Mladi i uspješni biznismen nije dugo čekao sa zarukama već ju je nakon Nove godine odveo u nepoznato.
Nakon što su sletjeli u Rim, romantični Alexis odveo je Serenu u isti restoran i za isti stol za kojim su sjedili prije nekoliko mjeseci, a onda je izvadio prsten.