Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Kolege se zahvalile

Nakon 42 godine predanog rada u SKB-u u mirovinu otišla medicinska sestra Ankica Arapović

"Prošli smo zajedno mnogo toga i lijepih i manje lijepih trenutaka, što je i normalno. Mnoge od nas naučila si raditi ovaj posao, a mnogima si bila poput majke", biranim riječima obratila se Kornelija Jurčić Bulić, glavna sestra Klinike.
17.04.2026. u 12:45
text

Nakon 42 godine predanog rada u jedinici intenzivne njege Odjela za kardiologiju u zasluženu mirovinu otišla je medicinska sestra Ankica Arapović. Kolege s Klinike za unutarnje bolesti s centrom za dijalizu priredili su joj prigodan oproštaj.

Ankica Arapović s kolegama
Foto: SKB Mostar / Ankica Arapović s kolegama

"Prošli smo zajedno mnogo toga i lijepih i manje lijepih trenutaka, što je i normalno. Mnoge od nas naučila si raditi ovaj posao, a mnogima si bila poput majke", biranim riječima obratila se Kornelija Jurčić Bulić, glavna sestra Klinike.

Kolege se zahvalile sestri Ankici Arapović
Foto: SKB Mostar / Kolege se zahvalile sestri Ankici Arapović

Uz prigodno druženje, radost, ali i poneku suzu, završio je posljednji radni dan naše drage Ankice. Želimo joj puno zdravlja i mnogo sretnih, zasluženih godina u mirovini.

POVEZANO