Boban Rajović bodrio Zmajeve s tribina u Seattleu
Crnogorski pjevač Boban Rajović bodrio je nogometnu reprezentaciju Bosne i Hercegovine s tribina tijekom utakmice protiv Katara na Svjetskom nogometnom prvenstvu, odigrane u Seattleu.
Rajović je viđen među navijačima na stadionu, gdje je pratio tijek susreta i u više navrata pružio podršku Zmajevima. U jednom trenutku pokazao je i znak srca rukama, čime je dodatno privukao pozornost navijača.
Pjevač je na svom Instagram profilu podijelio nekoliko fotografija sa stadiona, uz pjesmu "I am from Bosnia" i kratku poruku podrške reprezentaciji BiH.
"Idemo, Zmajevi!", poručio je Rajović.
Rajović se u Seattleu nalazi i zbog koncerta koji će održati nakon utakmice reprezentacije Bosne i Hercegovine i Katara.
Njegova podrška Zmajevima naišla je na brojne reakcije navijača, osobito onih koji su utakmicu pratili s tribina.
