Mlada hrvatska pjevačica Beta Sudar, koja dolazi iz Valpova, sve više osvaja regionalnu glazbenu scenu kombinacijom atraktivnog izgleda i impresivnog vokala. U razgovoru za medije najavila je izlazak svoje prve pjesme koju potpisuje jedan od najtraženijih balkanskih autora, Bane Opačić, poznat po suradnjama s Natašom Bekvalac, Sašom Kovačevićem i brojnim drugim izvođačima.
Beta je svoju karijeru počela kao nogometašica na poziciji stopera, a nogometnu loptu zamijenila je mikrofonom. Iako je profesionalno bavljenje sportom sada dio prošlosti, ističe kako i dalje trenira i brine o formi, kako bi zadržala ''paket'' potreban za estradni uspjeh.
Sudjelovala je u brojnim glazbenim natjecanjima, uključujući Doru, Supertalent i Zvezde Granda, gdje je dogurala do finala. Tamo je stekla publiku u cijeloj regiji, a danas nastupa s "Cash bendom" te sve češće dobiva pozive za nastupe u BiH, Srbiji, Crnoj Gori i Sloveniji.
Glazbeno je svestrana – izvodi i zabavnu i narodnu glazbu, a kao uzore navodi Rihannu, Beyonce, Jelenu Rozgu, Severinu, ali i Hanku Paldum i Halida Bešlića. Beta vjeruje kako narodna glazba sve više dominira u Hrvatskoj, a to se, prema njezinim riječima, vidi i po koncertima u zagrebačkoj Areni.
Uz veliku podršku obitelji i menadžera Ivana Gavrana Gare, koji stoji i iza karijera Deniala Ahmetovića i Anida Ćušića, Beta poručuje: ''Imam što za ponuditi i idem borbeno – moj cilj je osvojiti Balkan.''