Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Mostar

Bajramska čestitka gradonačelnika Bešlića

14.10.2013. u 07:47
text

Mostarski gradonačelnik Ljubo Bešlić čestitao je u ime Gradske uprave i svoje osobno ime Kurban-bajram svojim sugrađanima islamske vjeroispovijesti, uz želju da ga provedu u zdravlju, miru i veselju.

"Uvažavajući i poštujući jedni druge gradimo naše odnose na dobrobit svih naroda i građana Mostara i Bosne i Hercegovine", stoji u Bešlićevoj čestitki.