bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Mostarsko Sveučilište

Moguće pokretanje novih studija u Posavini

Razgovarali su o procesu digitalizacije osnovnih i srednjih škola koji vodi Centar za informacijske tehnologije SUM-a
22.06.2020. u 14:36
text

Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić i ministrica financija Nada Ćulap boravili su u radnoj posjeti Sveučilištu u Mostaru prilikom čega su održali sastanak s rektorom Sveučilišta u Mostaru Zoranom Tomićem, priopćeno je u ponedjeljak sa Sveučilišta u Mostaru.

Sastanku su nazočili i prorektor za međusveučilišnu suradnju Vlado Majstorović, prorektor za poslovanje, ljudske potencijale i upravljanje kvalitetom Zdenko Klepić i voditelj Centra za informacijske tehnologije SUM-a Tomislav Volarić.

Razmatrane su aktivnosti i način funkcioniranja centra te mogućnost pokretanja novih studijskih programa u sveučilišnom centru Posavina.

Osim toga, razgovarali su o procesu digitalizacije osnovnih i srednjih škola koji vodi Centar za informacijske tehnologije SUM-a te prvim aktivnostima u samom sustavu već od rujna, priopćeno je sa Sveučilišta u Mostaru.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO