bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
FPMOZ

AUDIO | Mostarski studenti obilježili Dan osoba s invaliditetom

Studenti su organizirali radionice s ciljem informiranja javnosti o tome tko su osobe s invaliditetom i tko su edukacijski rehabilitatori.
03.12.2018. u 10:35
text

Studenti Studija edukacijske rehabilitacije Fakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru, danas su po prvi put obilježili ''Dan osoba s invaliditetom''

Studenti su pripremili edukativne i iskustvene radionice, kao i razne promotivne materijale, a sve s ciljem informiranja javnosti o tome tko su osobe s invaliditetom i tko su edukacijski rehabilitatori.

Studenti su održali radionice na dvije lokacije, ispred zgrade FPMOZ-a (Kampus Mostar, igralište) i u Mepas mallu u suradnji sa Crvenim križem.

Poslušajte što su o današnjim aktivnostima i položaju studenata s invaliditeom na ovome fakultetu govorile Vesna Kazazić, pomoćnica rektora za nastavu, studente i pravna pitanja i Ana Medić, studentica prve godine Studija edukacijske rehabilitacije.

Foto: Bljesak.info / Mostarski studenti obilježili Dan osoba s invaliditetom
Foto: Bljesak.info / Predavanje studenata ispred zgrade FPMOZ-a
Foto: Bljesak.info / Studentima je svojim dolaskom podršku pružilo i vodstvo FPMOZ-a
comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO