Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
U srcu Sarajeva

Zoster održao koncert na igralištu Metalac

14.06.2015. u 10:04
text

U Sarajevu je sinoć održan promotivni nastup Zostera na igralištu Metalac gdje je publika mogla da uživa u koncertu na otvorenom u središtu grada.

Oslobođenje navodi kako su kao predgrupa nastupili sarajevski bend KOSMO i Kviteri koji su svirali autorske pjesme.

Nakon njih nastupio je Zoster s pjesmama sa novog albuma "Srce uzavrelo" i prethodna tri izdanja: "Imači kada", "Festival budala" i "Ojužilo".

Koncert je trajao do 23 sata jer organizator u skladu sa kućnim redom u okolnim stambenim zgradama nije želio uznemirivati stanare, već ih je pozvao da izađu na prozore i uživaju u glazbi Zostera.