bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Oproštaj od djeda

VIDEO | ''Šta da Boga molim ja'': Marko Škugor objavio najosobniju pjesmu dosad

Marko ekskluzivno otkriva kako je pjesmu napisao za pokojnog djeda kao posvetu za nikad prežaljeni gubitak.
19.02.2025. u 19:13
text

Marko Škugor, jedini kadidat za Eurosong na ovogodišnjoj Dori koji je već nastupio na Eurosongu, a nikada nije bio na Dori ima spot za pjesmu "Šta da Boga molim ja" koju će prvi put uživo otpjevati u Opatiji idućeg tjedna.

Spot, kao i sama pjesma, je naosobniji do sada. Marko ekskluzivno otkriva kako je pjesmu napisao za pokojnog djeda kao posvetu za nikad prežaljeni gubitak.

U spotu koji je nastao pod redateljskom palicom Željka Petreša, pojavljuju se Markov otac i mlađi sin.

"Nije bilo nimalo lako dati ovoliko sebe u jednoj pjesmi. Ovo je moj oproštaj od nikad prežaljenog djeda, nadam se da je sretan ako ovo sve gleda."

Spot za pjesmu pogledajte u nastavku:

Video: MARKO ŠKUGOR - ŠTA DA BOGA MOLIM JA
comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO