Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Koncert

'Stuttgart online' prošao kroz Mostar

02.02.2013. u 14:53
text

Omladinski kulturni centar 'Abrašević' ugostio je bend 'Stuttgart online' koji dolaze iz Beograda. 'Stuttgart online' postoji od 2006. godine, a web magazin Popboks ih je proglasio najboljim debitantima 2007. godine.

U Mostaru su održali koncert pred malobrojnom publikom koja je uživala u muziciranju dvočlanog benda, koji je publici predstavio rock 'n' roll priču progresivne orijentacije.

Inače, 'Stuttgart online' čine Bojan Slačala (bas i glas) i Marko Barišić (bubnjevi i glas).