Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Dobitnik Porina

Silente zabavio mostarsku publiku

19.10.2014. u 12:47
text

U OKC 'Abrašević' po prvi puta je gostovao bend 'Silente' iz Dubrovnika. Pred velikim brojem posjetitelja, osim starih pjesama, na repertoaru su se našle i pjesme koje će biti objavljene na njihovom sljedećem albumu, a koje je publika vrlo dobro prihvatila. Inače, 'Silente' je dobitnik nagrade Porin u Hrvatskoj.

Bend čine: Tibor Karamehmedović - gitara, vokal, Sanin Karamehmedović - bas gitara, Doris Kosović - vokal, Lorena Milina - violina, prateći vokal, Ivuša Gojan - bubnjevi, Šimun Končić - klavijature, prateći vokal.

Večer prije Mostara, nastupili su u Sarajevu gdje su također oduševili brojne fanove.