Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Romski ritam

Najbolji svjetski romski autorski bend oduševio sarajevsku publiku

28.02.2013. u 08:19
text

Nakon što su obišli sve svjetske kontinente, svirali na najvećim muzičkim festivalima, oduševili publiku  EXIT-a, nastupili u kultnoj seriji “Vratiće se rode”, te uz to snimili 8 studijskih i 6 kompilacijskih albuma  najbolji svjetski romski band “Olah Vince & Earth Wheel Sky” prošli tjedan nastupio je pred sarajevskom publikom na pozornici novootvorenog kluba i restorana Studio1.

"Uvijek volimo doći u Sarajevo i nadamo se da će tako ostati i u budućnosti. Novi Sad i Sarajevo imaju posebnu vezu, nekako su ljudi u ta dva grada opušteniji nego bilo gdje na svijetu" prokomentariao je Olah Vince.