Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Izgubila ravnotežu

Lepa Brena ponovno pala izvodeći prepoznatljivi plesni pokret

Lepa Brena pala je na pozornici tijekom nastupa u Budvi, a snimka nezgode ubrzo se proširila društvenim mrežama.
06.08.2026. u 10:01
text

Lepa Brena doživjela je manju nezgodu tijekom koncerta u budvanskom klubu Top Hill, kada je pala na pozornici izvodeći svoj prepoznatljivi plesni pokret.

Neposredno prije pjesme "Kolovođa", pjevačica je izvela poznati zamah nogom, izgubila ravnotežu i pala. Trenutak je snimio jedan od obožavatelja iz prvih redova, a video se ubrzo proširio društvenim mrežama.

"Nisi bio na Breninu koncertu ako Brena nije pala pred tobom", našalio se autor snimke.

Slična nezgoda dogodila joj se i 1983. godine na koncertu u Mostaru, kada je tijekom izvođenja pjesme "Dama iz Londona" pala na pozornici.

Pjevačica je i ranije imala nekoliko padova, a nakon nezgode u Zagrebu krajem 2024. godine operirala je slomljeni gležanj.

POVEZANO