bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Najava

Koncert "The World's Greatest Hits" u parku Zrinjevac povodom Svjetskog dana glazbe

Simfonijski orkestar Mostar organizira koncert The World's Greatest Hits povodom Svjetskog dana glazbe, 19. lipnja u parku Zrinjevac
09.06.2025. u 13:36
text

U četvrtak, 19. lipnja 2025. godine s početkom u 21:00 sati, u parku "Zrinjevac" će se pod vedrim nebom održati nezaboravna noć ispunjena ritmovima, melodijama i energijom povodom Svjetskog dana glazbe.

Simfonijski orkestar Mostar organizira koncert pod nazivom "The World's Greatest Hits" čiji je program popularnog karaktera, u sklopu kojeg će se izvoditi svjetski plesni hitovi Michaela Jacksona, ABBA-e, Davida Bowieja, grupe Queen i ostalih zvijezda, uz koje će publika zasigurno plesati i pjevati.

"Pridružite nam se na jedinstvenom glazbenom događaju koji će vas na velikoj bini, uz light show i video zid, odvesti na putovanje kroz ritmove, melodije i emocije svjetske glazbene scene", poručuju organizatori.

Na koncertu će sudjelovati 30-ak glazbenika iz Bosne i Hercegovine, Simfonijski orkestar Mostar s pratećim bendom, te popularni solisti regije: Antonija Batinić, Josip Drinovac, Oliver Bevanda, Nenad Tomičić i Anđela Bukovac, dok sve aranžmane potpisuje maestro Damir Bunoza koji ujedno i dirigira koncertom.

Ne propustite priliku biti dio ovog glazbenog spektakla koji spaja ljude, ritmove i kulture! Ovaj glazbeni događaj dio je kontinuiranih napora Simfonijskog orkestra Mostar da obogati kulturni život grada.

"Dobro došli na večer glazbene čarolije pod zvijezdama! Ulaz je slobodan" ističu iz Simfonijskog orkestra Grada Mostara.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO