bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ekipa je iz Splita

Grupa BOSS ispričala najljepšu božićnu priču u pjesmi Čarobna noć

Glazbu i tekst potpisuje član benda Mladen Kalebić, a aranžman je napravio producent benda Hrvoje Domazet.
13.12.2022. u 13:38
text
youtube / Grupa BOSS - Čarobna noć

''Nakon singla “Da je dao Bog” koji je izašao krajem rujna ove godine, napokon smo uspjeli pripremiti božićnu pjesmu.

''Čarobna noć” pune tri godine čekala je u ladici na bolje dane, i sada smo osjetili da je dobar trenutak da ugleda svjetlo dana, kažu iz grupe BOSS.  

Glazbu i tekst potpisuje član benda Mladen Kalebić, a aranžman je napravio producent benda Hrvoje Domazet. Za spot je zaslužna ekipa iz Pixel produkcije iz Splita, a za mjesto radnje su odabrali idiličan ambijent Bar & kitchen Syndikat

Priču su ovoga puta ispričali Danica Katunarić i Mihael Elijaš, studenti četvrte godine Glumačke akademije u Splitu. 

''Nakon 14 godina sviranja i snimanja pjesama odlučili smo svoj potpuri obogatiti s božićnom pjesmom iz kućne radionice. Svi članovi benda sudjelovali u snimanju i stvaranju nove pjesme za koju vjerujemo da će se svidjeti našoj publici”, rekli su nam Splitski šefovi.

Ovom su prilikom svim ljudima dobre volje čestitali Božić i poželjeli sve najbolje za nadolazeće praznike.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO