Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Didn't It Rain

Dr. House izdaje novi album i kreće na turneju

19.03.2013. u 10:59
text

Popularni dr. House, Hugh Laurie, 6. svibnja objavljuje svoj drugi album Didn't It Rain (CD, deluxe izdanje, digitalni format) putem izdavača Warner Music Entertainment te najavljuje i britansku turneju, prenosi Digital Spy.

Didn't It Rain sniman je u siječnju u studiju u Los Angelesu pod producentskom palicom Joea Henryja. Na njemu je Laurie ostvario suradnju s grupom Copper Bottom Band te ugostio vokale Gaby Moreno, Jean McClain te Taj Mahal.

U lipnju slijedi britanska turneja tijekom koje će nastupiti u Bristolu, Londonu, Oxfordu, Brightonu, Birminghamu, Manchesteru, Edinburghu te Gatesheadu.