Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
"C'est la vie"

Breskvica obišla Mostar, uživala u hrani i pogledu na Stari most

Fotografirala se u jednom od barova s pogledom na Stari most, a sudeći prema objavljenim fotografijama, u Mostaru se dobro provela.
17.07.2026. u 20:05
text

Srbijanska pjevačica Anđela Ignjatović, poznatija pod umjetničkim imenom Breskvica, posjetila je Mostar, a dio boravka u gradu podijelila je sa svojim pratiteljima na društvenim mrežama.

Fotografirala se u jednom od barova s pogledom na Stari most, a sudeći prema objavljenim fotografijama, u Mostaru se dobro provela prije večerašnjeg nastupa u gradu.

Tijekom posjeta jela je u jednom od lokalnih restorana te uživala u pogledu na najpoznatiju mostarsku znamenitost, a dio vremena provela je i u staroj gradskoj jezgri.

Breskvica je tijekom šetnje Mostarom obišla i suvenirnice, a fotografije tradicionalnih predmeta i uspomena iz grada je također podijelila sa svojim pratiteljima. 

Breskvica je rođena  2001. godine u Beogradu, a glazbenu karijeru započela je 2019. singlom "Utopia".

Širu popularnost stekla je duetima s reperom Voyageom, s kojim je tada bila i u vezi. Nakon njihova razlaza nastavila je samostalnu karijeru te se postupno od urbanog popa i trapa okrenula i pop-folku te tradicionalnijem zvuku.

Veliku pozornost privukla je 2024. godine pjesmom "Gnezdo orlovo", s kojom je nastupila na srbijanskom izboru za Eurosong. Osvojila je najviše glasova publike, ali je nakon zbrajanja glasova publike i žirija završila na drugom mjestu. 

POVEZANO